הדר שר
מעצבת פנים ואדריכלית
     

שירות ומקצועיות ברמה הגבוהה ביותר! הוזילו לי את התיק הביטוחי משמעותית וכאשר הגיע הזמן לבדוק אותם ברגע האמת עם תביעה הם טיפלו בי בסבלנות, מקצועיות גבוהה ושירותיות שלא חוויתי כמוהה לפני! אני ממליצה לכל המכרים שלי והמשפחה לעבור אליהם גם בתחום הפיננסי וגם בביטוחים. ישר כח

קארין דמלין
מורה ומחנכת לגיל הרך
     

חייבת להמליץ על גל!! קיבלתי יחס אישי ומקצועי כ"כ ולא היה לי שום ספק שגל הוא זה שיטפל בי אחרי משיכות רבות מחברת הביטוח! גל תמיד זמין ולא רק שהוא פותר את כל השאלות הוא גם מייעץ ורואה את התמונה הרחבה. אני מרגישה שהוא פשוט דואג לאינטרסים שלי כאילו הם שלו, ממליצה בחום למי שרוצה סוכן אמין ותותח!

עוז צחי
עובד בתחום הכספים
     

ממליץ בחום, לפני כשנה ביצעתי בסוכנות ביטוח לתאונות אישיות עקב העובדה שאני נוסע בקורקינט. רצה הגורל ומספר חודשים לאחר מכן נפצעתי בידי והייתי צריך לעבור ניתוח. גל (הסוכן), ליווה אותי לכל אורך הדרך החל מהסבר על הביטוח ומתן הצעה אטרקטיבית ועד לליווי אישי ועזרה בעת הגשת כתבי התחייבות ותביעה לחברות הביטוח. השירות המקצועי והיחס האנושי שחוויתי הם מעל ומעבר, וללא ספק אמליץ בחום גם למכרים נוספים, תודה.

זאב טויטו
מנהל כפר נוער
     

גל משרה אמון מוחלט, אנושי ומקצועי משולבת במתן שירות ברמה גבוהה. הזמינות שלו והנגישות אליו הופכת בעיה גדולה לקטנה. בהצלחה רבה.

Asnat Branding & Design
מעצבת גרפית
     

גל סוכן מקצועי, יסודי, סבלני והכי חשוב - אנושי. הוא טיפל בי ובמשפחתי בהקפדה על הפרטים הכי קטנים וחשובים, עשה זאת ביעילות וללא רבב. אני ממליצה עליו בחום לכל סוג של ביטוח בלי למצמץ.

נאור שר
מלונאי, יזם ומנהל נכסי נדל"ן
     

שנים הביטוחים שלי היו מפוזרים בין חברות וסוכנים שונים.. תמיד הנושא הזה היה מורכב ומייגע עבורי ומאז שעברתי אליהם יש לי אבא ואמא שמטפלים בי בכל והכל נהיה פשוט יותר. כל הביטוחים שלי מסודרים, יש לי תמיד אוזן קשבת ולמי לפנות כשצריך ומעל הכל מעדכנים אותי מיוזמתם פעם בתקופה כיצד הם יכולים להפחית מהעלויות שלי. אני מאוד מרוצה מהשירות, המקצועיות הגבוהה והליווי מול חברות הביטוח בתביעות כשהיה צריך. ישר כח